Osobní profil

V tomto oboru podnikám již od roku 1993 – aktivně vedu účetnictví, zpracovávám daňová přiznání, vedu mzdovou evidenci aj.

Vzdělání a certifikace:
Titul Bc. – VŠE Praha, Fakulta financí a účetnictví, obor Daně a finanční kontrola
Titul Ing. – VŠE Praha, Fakulta podnikohospodářská, obor Podniková ekonomika a management
Certifikát „Účetní asistent“ – Svaz účetních
Certifikát „Bilanční účetní“ – Svaz účetních*
Jsem členkou Komory certifikovaných účetních. *Systém certifikace účetní profese vznikl ve spolupráci s Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) a je součástí programu Phare „Harmonizace účetnictví v České republice s direktivami Evropské unie“. Držitel tohoto certifikátu je povinen dodržovat profesní a etická pravidla stanovená Svazem účetních pro výkon účetní profese.

Praxe:
Byla jsem zaměstnána na pozici junior účetní, senior účetní, manažera jakosti. Na pozici finančního manažera jsem se deset let starala o kompletní chod obchodní společnosti s e-shopem a kamenným obchodem.

OSVČ – mezi mé klienty patří (patřili) společnosti obchodní, stavební, neziskové, pohostinství. Zpracovávám daňovou evidenci fyzickým osobám, podnikatelům s autorskými honoráři.
Věnuji se oblasti nejen daňové evidence a vedení účetnictví, ale zabezpečuji pro svoji klientelu i personální záležitosti kolem mzdové agendy.
Jednám s úřady – Finanční úřad, Správou sociálního zabezpečení a zdravotními pojišťovnami.
V letech 2013-2014 jsem spolupracovala s organizací Centrum podnikatelek Polabí, kde jsem poskytovala účetní a finanční poradenskou činnost pro začínající a již aktivní podnikatelky a mentoring začínajícím podnikatelkám.

Publikovala jsem odborné články v oblasti daňové a účetní.

Pro vedení účetnictví a zpracování mezd používám ekonomický systém POHODA

BtnUctujeme
Pro daňová přiznání používám program TAX.

Působím v oblasti Praha – město, Praha – východ.

Spolupracuji s účetní v Klatovech – pobočka pro Plzeňský kraj – Účetnictví Klatovy.

 

logo_KCU_RGB_cervene